counter create hit

مطالب مرتبط:

اسپانیا توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد

ستاره جوان و آینده دار رئال و تیم ملی اسپانیا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم.

ماجرای تبریک پرسپولیسی ها به شفر!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطره جالبی از دربی تهران دارد.

ژاوی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کند

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که کاپیتان سابق بارسا و کنونی السد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی می کند و کار مربیگری خود را در قطر آغاز می کند.

رونمایی تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه+عکس

تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه رونمایی کرد.

ژنرال فوتبال: من معصوم نیستم

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: معصوم نیستم. هر کاری کردم خدا را در نظر گرفتم و اگر اشتباه کردم نیت بدی نداشتم.

گزارش گاردین از سیر تحول تیم ملی ایران با کی روش / بهترین تیم آسیا به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

پیشرفت تیم ملی ایران با هدایت سرمربی پرتغالی اش و صعود آسان آن به جام جهانی ۲۰۱۸ زیر ذره بین نشریه گادرین انگلیس قرار گرفت است.

فرانسه به لبخند پوگبا نیاز دارد

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، معتقد است که پل پوگبا می تواند در دیدارهای پیش روی خروس ها، ثابت کند که منتقدانش اشتباه می کنند.

نقدی بر جفایی که بر فوتبال می رود ؛ این فدراسیون پنج ستاره نیست ، کویت است!

باری قدیم ها امیر نشین کویت تنها یک کشور در حوزه خلیج فارس نبود. کویت اصطلاحی بود که برای مکانی که راحتی و شاید بی مسئولیتی و بی خیالی در آن حکمفرما بودند استفاده می شد. بسیاری از قدیمی ترها به محل سربازی و کار خود کویت می گفتند. سالها از این اتفاق ...

مراحل یاس بنفش در هفته سوم از لیگ قهرمانان آسیا قابل توجه بود!

گزارشگر سرخابی ها در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد!

مراحل پاسخگویی یاس بنفش پایتخت اعلام شد. دیروز هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد. در ادامه هفته دوم از یاس دی سی به نبرد رقبای خود را در روند. در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا دو تیم سرخابی پایتخت از روز را به نبرد رقبای خود. پرسپولیس از ساعت ۱۹:۰۰ در جاسم بن حمد ورزشگاه مهمان سد کشور و ثبات از ساعت ۱۹:۰۰ در امان مقابل الهلال آن قرار داده است. با توجه به اخبار اعلام شده توسط آقای زوما, بازی, بعد, گزارش مزدک میرزایی نیز در بازی استقلال و الهلال است. پرسپولیس تهران در هفته اول موفق شد در برابر نزدیک شدن به پایان پیروزی شاگردان شفر در افزایش حساب در برابر الریان قطر به تساوی رضایت خود را. خبرنگار نوشت بنفش در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا قابل توجه بود! اولین بار در Parga فوتبال | فوتبال ایران | ParsFootball ظهور شد.