counter create hit

مطالب مرتبط:

اسپانیا توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد

ستاره جوان و آینده دار رئال و تیم ملی اسپانیا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم.

ماجرای تبریک پرسپولیسی ها به شفر!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطره جالبی از دربی تهران دارد.

ژاوی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کند

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که کاپیتان سابق بارسا و کنونی السد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی می کند و کار مربیگری خود را در قطر آغاز می کند.

رونمایی تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه+عکس

تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه رونمایی کرد.

عکس ؛ خیز تونسی ها برای شکست دادن ایران!

عکس ؛ خیز تونسی ها برای شکست دادن ایران!

فدراسیون فوتبال تونس از آمادگی تیم ملی تونس جهت رویارویی با ایران خبر داد. سایت فدراسیون فوتبال تونس با انتشار تصاویری از تمرینات آماده سازی تیم ملی این کشور از آمادگی برای دیدار دوستانه با شاگردان کارلوس کی روش خبر داد. تیم های ملی فوتبا ...

ژنرال فوتبال: من معصوم نیستم

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: معصوم نیستم. هر کاری کردم خدا را در نظر گرفتم و اگر اشتباه کردم نیت بدی نداشتم.

گزارش گاردین از سیر تحول تیم ملی ایران با کی روش / بهترین تیم آسیا به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

پیشرفت تیم ملی ایران با هدایت سرمربی پرتغالی اش و صعود آسان آن به جام جهانی ۲۰۱۸ زیر ذره بین نشریه گادرین انگلیس قرار گرفت است.

فرانسه به لبخند پوگبا نیاز دارد

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، معتقد است که پل پوگبا می تواند در دیدارهای پیش روی خروس ها، ثابت کند که منتقدانش اشتباه می کنند.

نقدی بر جفایی که بر فوتبال می رود ؛ این فدراسیون پنج ستاره نیست ، کویت است!

باری قدیم ها امیر نشین کویت تنها یک کشور در حوزه خلیج فارس نبود. کویت اصطلاحی بود که برای مکانی که راحتی و شاید بی مسئولیتی و بی خیالی در آن حکمفرما بودند استفاده می شد. بسیاری از قدیمی ترها به محل سربازی و کار خود کویت می گفتند. سالها از این اتفاق ...

بلاتر: بدون تحریم جام جهانی 2018 برای صلح بازی خواهیم کرد

بلاتر: بدون تحریم جام جهانی 2018 برای صلح بازی خواهیم کرد

رئیس پیشین فیفا ضمن مخالفت با تحریم جام جهانی 2018 روسیه از سوی برخی کشورهای اروپایی گفت: ما برای خاطر صلح فوتبال را بازی خواهیم کرد.

زیدان : برای دسته دوم مبارزه; تیم در فرم خوبی قرار گرفته است

زیدان : برای رده دوم می جنگیم ؛ تیم در فرم خوبی قرار دارد

دانش آموزان زیدان به رئال مادرید تیم موفق شد در خانه قانون با نتیجه ۳-۱ پیروز شود. گل پنل توسط وازکوئز ، کسیمیرو و راموس به ثمر رسید. وازکوئز لنگر از ابتدا به میدان ' بازی غیر معمول است. زین الدین زیدان بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی در این مورد گفت: وازکوئز لنگر است که همیشه برای من مهم است. Lucas من خوشحال هستم چون با توجه به این که او در حال مبارزه ، لایق حضور و درخشش است. آن را مانند لنگر و بازیکنان دیگر از بازی های بزرگ نیست. متئو نیز ممکن است. او به احتمال زیاد به بازی نمی کند اما همیشه موثر است. زیدان در مورد گرت بیل گفت: او به طور کامل راضی است. گام به گام افزایش به ارتفاع بازگشت. که آنچه ما هستند و ما خواهید بود. دسترسی به این قله و در دسترس است به همان سطح. این تیم را در شکل خوب است بنابراین باید به شما. مدرسه برای لیگ قهرمانان برابر وام گفت: فصل گذشته هم گل های زیادی در دقایق پایانی زدیم. از خودمان مطمئنیم و به خودمان باور داریم. باید به کاری که انجام می دهیم، ایمان داشته باشیم و بدانیم پس از گلزنی حریف، مشکلی به وجود نیامده است. به رده سوم رسیدید؟ خوشحالیم و حالا برای رسیدن به رده دوم می جنگیم. نوشته زیدان : برای رده دوم می جنگیم ؛ تیم در فرم خوبی قرار دارد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.