counter create hit

مطالب مرتبط:

اسپانیا توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد

ستاره جوان و آینده دار رئال و تیم ملی اسپانیا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم.

ماجرای تبریک پرسپولیسی ها به شفر!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطره جالبی از دربی تهران دارد.

ژاوی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کند

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که کاپیتان سابق بارسا و کنونی السد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی می کند و کار مربیگری خود را در قطر آغاز می کند.

رونمایی تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه+عکس

تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه رونمایی کرد.

عکس ؛ خیز تونسی ها برای شکست دادن ایران!

عکس ؛ خیز تونسی ها برای شکست دادن ایران!

فدراسیون فوتبال تونس از آمادگی تیم ملی تونس جهت رویارویی با ایران خبر داد. سایت فدراسیون فوتبال تونس با انتشار تصاویری از تمرینات آماده سازی تیم ملی این کشور از آمادگی برای دیدار دوستانه با شاگردان کارلوس کی روش خبر داد. تیم های ملی فوتبا ...

ژنرال فوتبال: من معصوم نیستم

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: معصوم نیستم. هر کاری کردم خدا را در نظر گرفتم و اگر اشتباه کردم نیت بدی نداشتم.

گزارش گاردین از سیر تحول تیم ملی ایران با کی روش / بهترین تیم آسیا به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

پیشرفت تیم ملی ایران با هدایت سرمربی پرتغالی اش و صعود آسان آن به جام جهانی ۲۰۱۸ زیر ذره بین نشریه گادرین انگلیس قرار گرفت است.

فرانسه به لبخند پوگبا نیاز دارد

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، معتقد است که پل پوگبا می تواند در دیدارهای پیش روی خروس ها، ثابت کند که منتقدانش اشتباه می کنند.

نقدی بر جفایی که بر فوتبال می رود ؛ این فدراسیون پنج ستاره نیست ، کویت است!

باری قدیم ها امیر نشین کویت تنها یک کشور در حوزه خلیج فارس نبود. کویت اصطلاحی بود که برای مکانی که راحتی و شاید بی مسئولیتی و بی خیالی در آن حکمفرما بودند استفاده می شد. بسیاری از قدیمی ترها به محل سربازی و کار خود کویت می گفتند. سالها از این اتفاق ...

بلاتر: بدون تحریم جام جهانی 2018 برای صلح بازی خواهیم کرد

بلاتر: بدون تحریم جام جهانی 2018 برای صلح بازی خواهیم کرد

رئیس پیشین فیفا ضمن مخالفت با تحریم جام جهانی 2018 روسیه از سوی برخی کشورهای اروپایی گفت: ما برای خاطر صلح فوتبال را بازی خواهیم کرد.

ایستاده: آلمان ندارد به مقابله با مثل فوتبال نیست

الجبیر: آلمان نباید با عربستان مثل توپ فوتبال برخورد کند

پس از سه ماه تنش در روابط برلین و ریاض, عربستان سعودی وزیر امور خارجه عربستان: ما می خواهیم تضمین مورد نیاز ارائه می شود با عربستان سعودی, مانند فوتبال ... به گزارش هیچ نشانه ای از آنها و به نقل از مطبوعات از طریق رای) نمایشگاه موضع وزیر خارجه عربستان سعودی در مصاحبه با خبرگزاری د.C.ASP توجه داشته باشید: ما نمی توانیم بازگشت از عربستان سفیر ایران در برلین که ماه نوامبر از آلمان است. قبل از تشکیل دولت جدید در این کشور او پیش بینی کرد. وی ادامه داد: من می توانم به شما بگویم که ما در مقایسه با اظهارات اخیر دولت آلمان "رهبران" نمی خواهم وثیقه مورد نیاز ارائه می شود با عربستان سعودی, مانند فوتبال ... به اشتراک گذاشتن این مقاله وزیر امور خارجه آلمان در کنفرانس مطبوعاتی خود در ۱۶ نوامبر عربستان سعودی به طور غیر مستقیم برای ماشین ماجراجویی در خاورمیانه متهم کرد. گابریل در دیدار با جبران باسیل وزیر امور خارجه لبنان در مورد سرنوشت سعد حریری است. نخست وزیر گفته بود: لازم است یک مشترک اروپا موقعیت در ماجراجویی است که چند ماه پیش در منطقه شروع به اتخاذ و تاکید می کند که ما نمی باید این ماجرا را قبول نمی کند کمک در مورد این موضوع هوا نخواهد نشست. پس از سه ماه تنش در روابط دیپلماتیک بین برلین و ریاض به دلیل اظهارات وزیر امور خارجه آلمان وجود دارد هیچ نشانه ای از بهبود در روابط میان دو کشور دیده می شود نمی‌شود.