counter create hit

مطالب مرتبط:

اسپانیا توانایی قهرمانی در جام جهانی را دارد

ستاره جوان و آینده دار رئال و تیم ملی اسپانیا گفت: چرا ما نتوانیم قهرمانان جام جهانی شویم. ما باید به خودمان اطمینان داشته باشیم.

ماجرای تبریک پرسپولیسی ها به شفر!

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطره جالبی از دربی تهران دارد.

ژاوی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی می کند

روزنامه آس اسپانیا خبر داد که کاپیتان سابق بارسا و کنونی السد در پایان فصل از دنیای بازیگری خداحافظی می کند و کار مربیگری خود را در قطر آغاز می کند.

رونمایی تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه+عکس

تیم ملی کره جنوبی از پیراهنش در جام جهانی روسیه رونمایی کرد.

عکس ؛ خیز تونسی ها برای شکست دادن ایران!

عکس ؛ خیز تونسی ها برای شکست دادن ایران!

فدراسیون فوتبال تونس از آمادگی تیم ملی تونس جهت رویارویی با ایران خبر داد. سایت فدراسیون فوتبال تونس با انتشار تصاویری از تمرینات آماده سازی تیم ملی این کشور از آمادگی برای دیدار دوستانه با شاگردان کارلوس کی روش خبر داد. تیم های ملی فوتبا ...

ژنرال فوتبال: من معصوم نیستم

سرمربی تیم ذوب آهن گفت: معصوم نیستم. هر کاری کردم خدا را در نظر گرفتم و اگر اشتباه کردم نیت بدی نداشتم.

گزارش گاردین از سیر تحول تیم ملی ایران با کی روش / بهترین تیم آسیا به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

پیشرفت تیم ملی ایران با هدایت سرمربی پرتغالی اش و صعود آسان آن به جام جهانی ۲۰۱۸ زیر ذره بین نشریه گادرین انگلیس قرار گرفت است.

فرانسه به لبخند پوگبا نیاز دارد

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، معتقد است که پل پوگبا می تواند در دیدارهای پیش روی خروس ها، ثابت کند که منتقدانش اشتباه می کنند.

نقدی بر جفایی که بر فوتبال می رود ؛ این فدراسیون پنج ستاره نیست ، کویت است!

باری قدیم ها امیر نشین کویت تنها یک کشور در حوزه خلیج فارس نبود. کویت اصطلاحی بود که برای مکانی که راحتی و شاید بی مسئولیتی و بی خیالی در آن حکمفرما بودند استفاده می شد. بسیاری از قدیمی ترها به محل سربازی و کار خود کویت می گفتند. سالها از این اتفاق ...

بلاتر: بدون تحریم جام جهانی 2018 برای صلح بازی خواهیم کرد

بلاتر: بدون تحریم جام جهانی 2018 برای صلح بازی خواهیم کرد

رئیس پیشین فیفا ضمن مخالفت با تحریم جام جهانی 2018 روسیه از سوی برخی کشورهای اروپایی گفت: ما برای خاطر صلح فوتبال را بازی خواهیم کرد.

امام شافعی در مورد تیم خود شخصیت و جالب زد

شفیعی در مورد تیم خود حرف های جالبی زد

خالد شفیعی مدافع وارد ذوب آهن در جنگ مقابل لوکوموتیو با این نسخهها کار به خوبی با دیگر بازیکنان به نمایش بگذارد و در نهایت اولین پیروزی خود را جشن نیست. چاوز در مورد این دیدار به عنوان یک نتیجه از کسب آن گفت: پس از یک شکست سنگین و تلخی که در مقابل سایپا بود و این دو دیدار سنگین برگزاری این بازی با تطبیق خواسته های ما نیست و نتیجه مورد نظر را از مصرف هر گونه; اما در بازی با لوکوموتیو بهترین کار ما پاداش برتری در کار ما هستند. او می نویسد: در مورد شکست در برابر شیطان گفت: تا این لحظه ۷۴ بازی منطقی و خوبی انجام شده است. اما در چند دقیقه به دلایل مختلف از جمله ناتوانی در تمرکز تعجب ما باید برخی از شانس ما بود که حریف می شود زد به سمت دروازه در حالی که ما می توانیم و یا حداقل یک تساوی ما در حال بازی برای کردیم. مدافع ذوب آهن در مورد دیدار با لوکوموتیو هم عنوان کرد: بازی خوبی بود و حریف سرسختی داشتیم؛ ولی با توجه به نیازی که به ۳ امتیاز مسابقه داشتیم همه تمرکزمان روی شکست دادن حریف بود و موفق شدیم مزد برتری خودمان را بگیریم. شفیعی در مورد وضعیت ذوب آهن در جدول گفت: به قول آقای قلعه نویی با این ۳ امتیاز به جدول برگشتیم و اتفاقا من عقیده دارم اگر بازی بعدی را ببریم آن وقت به طور کامل برگشته ایم. ما حرف های زیادی در آسیا داریم و با بضاعت و هزینه کمی که نسبت به سایر تیم ها داشتیم ولی مقابل تیم قدرتمندی مثل الدحیل ۷۴ دقیقه جلو بودیم و اگر دقت می کردیم پیروز می شدیم. امیدوارم در ادامه نتایج به سود ما پیش برود. وی در مورد دیدار با پدیده در لیگ برتر هم خاطرنشان کرد: پدیده تیم قدرتمندی است و کار سختی مقابل آنها داریم؛ ولی می خواهیم جایگاه خودمان را در جدول حفظ کنیم و رتبه دومی را از دست نخواهیم داد و به امید خدا برای پیروزی به این دیدار می رویم و امیدوارم با یک نتیجه خوب برگردیم. نوشته شفیعی در مورد تیم خود حرف های جالبی زد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.